100m ppł. | |||||||||
[M60] | |||||||||
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 15.00 | 3.1 | 13.39 | 1172 |
80m ppł. | |||||||||
[M70] | |||||||||
1 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 13.93 | 3.1 | 14.01 | 1073 |
100m | |||||||||
2 | Kmiecik | Stanislaw | 1949-01-31 | AZS Poanań | POL | 16.53 | 1.8 | 12.71 | 411 |
[M80] | |||||||||
1 | Osóbka | Tomasz | 1937-08-21 | Toruń | POL | 20.07 | 1.8 | 13.78 | 211 |
200m | |||||||||
[M60] | |||||||||
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 26.70 | 0 | 21.96 | 945 |
800m | |||||||||
[K35] | |||||||||
1 | Pietruszka | Magdalena | 1983-11-12 | Schulo Team | POL | 02:37.56 | - | 02:32.33 | 651 |
[M40] | |||||||||
1 | Kołakowski | Rafał | 1977-08-12 | Schulo Team Działdowe | POL | 02:14.67 | - | 02:06.44 | 622 |
1500m | |||||||||
[M60] | |||||||||
1 | Wodzyński | Bogusław | 1960-06-30 | Schulo Team | POL | 05:16.76 | - | 04:15.06 | 686 |
5000m | |||||||||
[K40] | |||||||||
1 | Kowalska | Agnieszka | 1980-07-20 | Schulo Team Działdowe | POL | 20:44.24 | - | 19:45.14 | 689 |
[M45] | |||||||||
1 | Retecki | Krzysztof | 1974-05-17 | Ostromecko | POL | 18:15.87 | - | 16:57.08 | 520 |
[M55] | |||||||||
1 | Góralski | Krzysztof | 1964-08-14 | Toruń | POL | 21:24.83 | - | 18:21.10 | 341 |
[M60] | |||||||||
1 | Kotwica | Fabian | 1956-06-24 | Skarżysko-Kamienna | POL | 24:04.26 | - | 19:43.28 | 203 |
skok w dal | |||||||||
[M60] | |||||||||
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 5.00 | 0 | 7.37 | 994 |
skok o tyczce | |||||||||
[M80] | |||||||||
1 | Korolko | Edward | 1940-10-13 | Toruń | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
2 | Osóbka | Tomasz | 1937-08-21 | Toruń | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
Oznaczenia: | ||
---|---|---|
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji | ||
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji | ||
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany | ||
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku | ||
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku |
SĘDZIA GŁÓWNY | - |
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO | - |
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW | - |
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU | - |
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW | - |
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW | - |
STARTER | - |
POMIAR SIŁY WIATRU | - |
BRAMKA | - |
POMIAR CZASU | - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx |
Miejsce | Nazwisko | Imię | Data urodzenia | Klub/Miejscowość | Kraj | Wynik |
Siła wiatru |
Wynik seniorowski |
Punkty |
100m ppł. (1) | |||||||||
[M60] - 100m ppł. (1)    | |||||||||
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 15.00 | 3.1 | 13.39 | 1172 |
80m ppł. (1) | |||||||||
[M70] - 80m ppł. (1)    | |||||||||
1 | Mielcarek | Marek | 1948-12-27 | Bydgoszcz | POL | 13.93 | 3.1 | 14.01 | 1073 |
100m (2) | |||||||||
2 | Kmiecik | Stanislaw | 1949-01-31 | AZS Poanań | POL | 16.53 | 1.8 | 12.71 | 411 |
[M80] - 100m (1)    | |||||||||
1 | Osóbka | Tomasz | 1937-08-21 | Toruń | POL | 20.07 | 1.8 | 13.78 | 211 |
200m (1) | |||||||||
[M60] - 200m (1)    | |||||||||
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 26.70 | 0 | 21.96 | 945 |
800m (2) | |||||||||
[K35] - 800m (1)    | |||||||||
1 | Pietruszka | Magdalena | 1983-11-12 | Schulo Team | POL | 02:37.56 | - | 02:32.33 | 651 |
[M40] - 800m (1)    | |||||||||
1 | Kołakowski | Rafał | 1977-08-12 | Schulo Team Działdowe | POL | 02:14.67 | - | 02:06.44 | 622 |
1500m (1) | |||||||||
[M60] - 1500m (1)    | |||||||||
1 | Wodzyński | Bogusław | 1960-06-30 | Schulo Team | POL | 05:16.76 | - | 04:15.06 | 686 |
5000m (4) | |||||||||
[K40] - 5000m (1)    | |||||||||
1 | Kowalska | Agnieszka | 1980-07-20 | Schulo Team Działdowe | POL | 20:44.24 | - | 19:45.14 | 689 |
[M45] - 5000m (1)    | |||||||||
1 | Retecki | Krzysztof | 1974-05-17 | Ostromecko | POL | 18:15.87 | - | 16:57.08 | 520 |
[M55] - 5000m (1)    | |||||||||
1 | Góralski | Krzysztof | 1964-08-14 | Toruń | POL | 21:24.83 | - | 18:21.10 | 341 |
[M60] - 5000m (1)    | |||||||||
1 | Kotwica | Fabian | 1956-06-24 | Skarżysko-Kamienna | POL | 24:04.26 | - | 19:43.28 | 203 |
skok w dal (1) | |||||||||
[M60] - skok w dal (1)    | |||||||||
1 | Musiał | Wiesław | 1957-10-20 | Śrem | POL | 5.00 | 0 | 7.37 | 994 |
skok o tyczce (2) | |||||||||
[M80] - skok o tyczce (2)    | |||||||||
1 | Korolko | Edward | 1940-10-13 | Toruń | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
2 | Osóbka | Tomasz | 1937-08-21 | Toruń | POL | 0.00 | - | 0.00 | 0 |
Oznaczenia: | ||
---|---|---|
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji | ||
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji | ||
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany | ||
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku | ||
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku |
SĘDZIA GŁÓWNY | - |
ZASTĘPCA SĘDZIEGO GŁÓWNEGO | - |
SĘDZIA GŁÓWNY BIEGÓW | - |
SĘDZIA GŁÓWNY CHODU | - |
SĘDZIA GŁÓWNY SKOKÓW | - |
SĘDZIA GŁÓWNY RZUTÓW | - |
STARTER | - |
POMIAR SIŁY WIATRU | - |
BRAMKA | - |
POMIAR CZASU | - Firma Domtel fotofinisz f. Lynx |